0 800 331 740 безкоштовно по Україні Зворотній дзвінок
 Історія деревообробних верстатів

Історія деревообробних верстатів

0 218

Період технічного прогресу дав людству можливість здійснювати розвиток у прискореному режимі. Раніше більшу частину винаходів для роботи робилося вручну, то очікувати будь-якого просування у розвитку, очевидно, не було сенсу. І лише з винаходом верстатів, які дозволили створити робочу зону та заготівлі, відбулося зрушення вперед. Верстати виготовлялися для різних напрямків. Але основний попит був на метало- та деревообробні верстати. Деревина завжди була популярною. Раніше тому, що інші матеріали були дорогі, зараз через особливі можливості дерева, які не мають інших матеріалів. Оздоблення дерева ручним способом забирає багато часу. Тому для прискорення процесу обробки та виключення помилок були винайдені верстати для деревообробки.


Етапність розробки деревообробних верстатів не є точною. З одних робіт виходить, що перший верстат винайшов Леонардо да Вінчі. Це було на кшталт пилорами з кривошипним приводом. У Баварії 17-го століття вже виявив деревообробний верстат, це при тому, що в іншій частині країни майже до початку 20-го століття користувалися дворучною пилкою.


Одна з перших стрічкових дискових пилок була запатентована в Англії в 1777 році. У Парижі 1803 року пила була виставлена ​​на загальний огляд. Саме з цієї виставки можна розпочинати відлік її світового значення. Але оскільки матеріали, з яких була виготовлена ​​пилка були не кращої якості, її міцність можна було оскаржити. І ось десь на іншому кінці світу у Франції було представлено деревообробний верстат, виготовлений зі сталі та чавуну.


У середині 19-го століття було винайдено Рейсмусний верстат, відмінність якого була в чотиригранному стругальному валі. І оскільки він був якісний, зручний, то це допомогло ухвалити рішення про масштабний випуск деревообробних верстатів.


Звичайно, первинні деревообробні верстати працювали через олійного маховика. Електрика була новинкою, а верстат, що працює на паровій тязі, був дорогим. У першій половині 20 століття винайшли дерев'яні накладки на чотиригранні вали, за допомогою яких закруглювали форму. І вже 1914 року такі накладки стали обов'язковою частиною деревообробного верстата.


До 30-х років ХХ століття виникла необхідність у зменшенні шуму при роботі верстата. А після того, як людина відкрила для себе космос і зробила крок на новий етап розвитку, почали з'являтися деревообробні верстати з електронним управлінням. Причиною цього стало збільшення попиту на продукцію.


Зараз нам представлені вдосконалені верстати, які допомагають та полегшують роботу майстрам з усього світу. У нашому магазині ви можете вибрати верстат для будь-якого напрямку, а ми радо допоможемо у виборі.

7 Квітня, 2022
Коментарів (0)
Ваш коментар буде першим